wtorek, 31 grudnia 2013

Kalendarz dla dzieci

Stało się! Pożegnałyśmy się ze starym...kalendarzem!  Ale cóż to było za rozstanie -  nożyczki poszły w ruch ... a ile zabawy przy tym. Odkładałyśmy  cierpliwie kolejne karty z miesiącami, chociaż nie raz kusiło nas żeby się do nich dobrać...A wszystko za sprawą super projektu przygotowanego przez Łódź Design Festival. Dzięki swojej formie, kalendarz wycinanka zostanie z nami na dłużej...a poniżej o tym kto go zastąpi.


Miejsce kalendarza wycinanki zajął jego następca. Czeka nas więc cały rok z polskim dizajnem, bo właśnie jemu poświęcony jest opracowany przez Krystynę Łuczak-Surówkę oraz wydawnictwo Ładne Halo tegoroczny kalendarz.
Ciekawy projekt kalendarza dla dzieci opracowała autorka  hu--hu.blogspot.com  Możecie go znaleźć np. tutaj


hu--hu.blogspot.com


hu--hu.blogspot.comhu--hu.blogspot.com

A i jeszcze mała  gratka! Dwa projekty kalendarzy do darmowego pobrania i wydruku opracowane przez blog Eat Drink Chic oraz Design is Yay. Kalendarz dla fanów słodkości można pobrać tutaj


eatdrinkchic.com


Kalendarz projektu Design is Yay do pobrania pod tym adresem www.designisyay.com


designisyay.com
designisyay.com
designisyay.comDziękujemy Wam bardzo za ostanie pół roku! Do zobaczenia w przyszłym, mamy nadzieję pełnym tylko pokojowych wyzwań!


3 komentarze:

  1. Ale fajne te kalendarze - zwłaszcza pierwszy i ostatni.

    OdpowiedzUsuń
  2. tegorocznego (jeszcze) Wam zazdroszczę! tymczasem przy moim biurku wisi ten opracowany przez Krystynę Łuczak-Surówkę i Ładne Halo :) wygrałam w konkursie i nie podzieliłam się z dzieckiem ;) znaczy się - może patrzeć i podziwiać, ale wisi jednak w moim kąciku :D

    OdpowiedzUsuń