poniedziałek, 23 grudnia 2013

Prezent z prezencją?!

Jak sprawić, żeby prezent  miał niezłą prezencję? Ho, ho nie lada to wyzwanie!  Na gotowe kolorowe torby spuścimy zasłonę milczenia... za to z papierową, już można coś zmajstrować ;) Do tego odpowiednio dobrany tag lub jeśli wolicie,  etykieta i efekt gwarantowany. Tak potraktowany prezent sprawi, że ktoś  poczuje się na prawdę wyjątkowo! 
Pod choinką Hania znajdzie trzy niespodzianki. Poniżej zdradzimy co będzie na nią czekało w wigilijny wieczór, tylko, cicho sza....bo to tajemnica ;)

Do zapakowania tego prezentu wykorzystałyśmy białą i różową  gładką bibułę. Etykieta to wycięta z tektury introligatorskiej gwiazda, potraktowana wycinakiem i włóczką.

Manufaktura gwiazdkowego konfetti...
...i zawartość, czyli kreatywny zestaw Esy - Magnesy!. Tablica oraz kuchenna ściana już w pełnej gotowości! 
Konfetti znalazło się pomiędzy dwoma warstwami białej, transparentnej bibuły. Mamy nadzieję, że zaskoczy Hanię równie mocno jak zawartość ;)Choinka to lejtmotyw drugiej niespodzianki. Papier pakowy, tym razem potraktowałyśmy igłą.
Tuwim prosto od wydawnictwa WYtwórnia to must have każdej małej biblioteczki :) Polecamy!
...a tutaj  krzyżykami!Pod choinką nie zabrakło miękkiego. Szydełkowego misia upolowaliśmy podczas tegorocznej edycji TOWARÓW w Łodzi. Takie cudeńka można zamawiać pod tym adresem annamaria51@interia.pl
Zachęcamy do własnych eksperymentów :) Poniżej jeszcze dwa pomysły, które skradły nasze serca...:)


mysalvagedtreasures.blogspot.com
Życzymy pięknych świąt!2 komentarze:

  1. piękne propozycje :) ale to trzeba mieć minimum zdolności manualnych i wyczucia :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Wystarczy sięgać po najprostsze rozwiązania :D

    OdpowiedzUsuń