wtorek, 3 grudnia 2013

Choinka DIY

Już jest!!! Taka alternatywna choinka, pojawia się u nas co roku w okolicach 6 grudnia :) Tegoroczne drzewko znalazło swoje miejsce w przedpokoju, dokładnie  na wprost pokoju Hani. Pomimo, iż jest to nasza coroczna tradycja -  forma choinki do końca pozostaje dla Hani niespodzianką. W tym roku postawiłyśmy na prostą, geometryczną stylistykę. Nie mogliśmy za to odmówić sobie zabawy z koralikami Hama - jak dla nas idealny materiał do eksperymentów. Nie mogło oczywiście zabraknąć oświetlenia i tu postawiłyśmy na sprawdzone już Cotton Ball Lights, które okazały się idealnym łańcuchem choinkowym! Trzymajcie kciuki, czekamy na reakcję Hani :) 
Przy tworzeniu choinki jak zawsze niezawodna okazała się ...taśma izolacyjna :)
Bombki to nasze wariacje z koralikami Hama. Do upolowania w przystępnej cenie są np. tu
Koraliki układa się w dowolnej konfiguracji na plastikowych podkładkach, a następnie...prasuje.Już niebawem podzielimy się z Wami kolejnymi dekoracjami z koralikami Hama w roli głównej! 

A więcej świątecznych inspiracji znajdziecie na Blogi Wnętrzarskie, gdzie w ramach Projektu Adwentowego każdego dnia w okienkach kalendarza pojawią się nowe posty na temat niebanalnych dekoracji i nie tylko! Zapraszamy!!!Projekt Adwentowy - Blogi Wnętrzarskie


7 komentarzy: