środa, 2 października 2013

MoiMili

fot. loflov /moimili.net
roomor! stawia na polskich projektantów. Znajdziecie tu ludzi z wielką pasją i zaskakującym podejściem do designu dla dzieci. Ich projekty, często niekonwencjonalne zdobywają co raz więcej dziecięcych przestrzeni! Dziś o projektantce, której materią jest papier, włóczka i tkanina. To kolekcjonerka pięknych drobiazgów: guzików, tasiemek i koralików. Jej pasja tworzenia doprowadziła do powstania niepowtarzalnej marki MoiMili. W projektach artystki styl vintage spotyka się z nowoczesnym wzornictwem. Jak sama o sobie pisze na blogu www.moimili.net: " Przerabiam, przeszywam, wyszywam. Zestawiam nowe z używanym, proste z szalonym, wzorzyste z gładkim i.. nie mogę przestać!" 


Projektantka zdradziła nam co ją inspiruje,a także podzieliła się z roomorem! planami na najbliższą przyszłość. Poznajcie MoiMili!


Inspiracje
MoiMili patrzy na świat przez pryzmat dziecięcej wyobraźni. Jak przyznaje projektantka: "Dzieciaki i ich rozumowanie świata są mocno inspirujące, pobudzające do kreatywności i twórczej pracy/zabawy." Dzięki swojej wrażliwości nieustannie odnajduje inspirację w życiu codziennym, a doświadczenie w pracy z dziećmi autystycznymi pozwoliło jej otworzyć się na inną perspektywę postrzegania świata.


fot. loflov / moimili.net

Plany
Marzeniem MoiMili jest stworzenie marki dobrze prosperującej, tak aby pasję zamienić w pracę: "Chciałabym popularyzować hand made, by świadomość i wrażliwość na ten temat Polaków wzrosła, by doceniali  to "domowe rzemiosło", by każdy mógł mieć do niego dostęp, a nie tylko Ci szperający i poszukujący w internecie." Artystka planuje przygotowanie sesji zdjęciowej swoich projektów w ciekawych aranżacjach pokoikowych :)

fot. loflov / moimili.net
fot. loflov / moimili.net

Targi
MoiMili będziecie mieli już niebawem okazję poznać osobiście podczas tegorocznej edycji Remade Market w ramach Łódź Design Festival. 27 października zapraszamy do Centrum Festiwalowego, przy ul. Targowej 35.

Na stoisku MoiMili z pewnością nie zabraknie produktów i dekoracji wykonanych z niezwykłą starannością. Niepowtarzalne projekty zaskoczą Was zestawieniem kolorów i wzorów! 

Nasz subiektywny zestaw MUST HAVE MoiMili w pokoiku dziecięcym to:

fot. loflov / moimili.net

Łapacze snów!

fot. lofov / moimili.net

fot. loflov / moimili.netGirlandy!


fot. loflov / moiili.net
fot. loflov / moimili.net

Woreczki do kreatywnej zabawy!


fot. loflov / moimili.net
fot. loflov / moimili.net

Piórniki!

fot. loflov / moimili.net

Mobile! 

fot. loflov / moimili.net


Pióropusze i korony!

Wiele innych pomysłów projektantki znajdziecie na jej blogu http://www.moimili.net oraz profilu MoiMili na facebooku . Autorem przepięknych zdjęć dla MoiMili jest pracownia Loflov
Polecamy!!!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz