wtorek, 9 grudnia 2014

Bombki spod igły!

proj. Agata Winer
Szklane bombki, tekturowe gwiazdki, filcowe aniołki, piernikowe serduszka...to wszystko już było! W poszukiwaniu niekonwencjonalnych ozdób na choinkę, które w dodatku mogłybyśmy wykonać samodzielnie trafiłyśmy na pracownię Agaty Winer projektantkę tworzącą wcześniej pod szyldem Simply Happy. Okazało się że w tym roku naszym głównym narzędziem pracy przy tworzeniu dekoracji będzie igła - to dopiero wyzwanie! :) Całe szczęście, że perfekcyjnie przygotowane przez projektantkę kupony materiału bardzo łatwo się wycina a żeby je zszyć nie musimy mieć ukończonego kursu szycia na maszynie ;) Do wyboru mamy kilka wzorów : Anioł i Mikołaj aka Ani i Miki, owoce oraz koniki , wszystkie w różnych wariantach kolorystycznych, utrzymane w stylu folkloru skandynawskiego. Do pomocy w wykonaniu ozdób możemy też zaangażować dzieci – szerokie krawędzie wokół wzorów ukryją nawet niedoskonałe cięcie ;)...a wypychanie watą może się okazać nie lada frajdą! Gorąco zachęcamy do szyciowych eksperymentów: efekt końcowy jest naprawdę świetny, satysfakcja z własnoręcznego wykonana niesamowita...a  dodatku koszt kuponu z nadrukiem pary dwustronnych ozdób to tylko 10 zł!
 
proj. Agata Winer


proj. Agata Winer
proj. Agata Winer
proj. Agata Winer
proj. Agata Winerproj. Agata Winer


proj. Agata Winer

proj. Agata Winer


proj. Agata Winer

proj. Agata WinerJuż wkrótce zaprosimy Was do kolorowego i pełnego wzorów świata Agaty! Projektantka zaprosiła nas do pracowni gdzie powstają jej unikalne projekty! My przepadłyśmy! Bądźcie czujni!

8 komentarzy:

 1. Urocze. Ja w zeszłym roku szyłam na choinkę bałwanki i inne takie z filcu. Koniecznie muszę je odszukać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne bombki :-) Nie mogę się doczekać postu na temat pracowni autorki tych niezwykłych ozdób na choinkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przekocham projekty Agaty :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale cudnosci. Moja choinka w tym roku przyozdobiona będzie ozdobami starszymi ode mnie, kupionymi przez moją mamę w cepeli lat wiele temu

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetne bombki! w sam raz dla maluchów bardzo zainteresowanych choinkowymi ozdobami.
  pozdrawiam i zapraszam do siebie
  http://trojenawalizkach.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń