wtorek, 4 marca 2014

Za lasami!
W lesie kryje się tajemnica... Wie o tym każde dziecko! Dla tych, którzy o tym zapomnieli pracownia Za lasami przygotowała piękną, baśniową kolekcję  po której  oprowadzą Was Pan Królik, jednooki Grizzly oraz  Jelonek w gwiezdnej sukience ;) Natura odgrywa dla twórczego duetu bardzo ważną rolę (Zdradzimy, że wszystkie  projekty powstają w krainie  Warmii i Mazur;) ) To właśnie przyroda ma decydujący wpływ na ostateczny dobór form, tkanin i kolorystyki. Jak potwierdzają same projektantki "Chcemy, by nasze dzieci miały pokoje w których księżyc, gwiazdy, pluszowe drzewa szumią przed zasypianiem i budzą bose rozbiegane stópki. Lubimy spacery za miastem z piknikowym koszem, lubimy trafić na ten dzień w roku, kiedy świetliki świecą w ciepły wieczór, a świerszcze grają nam na dobry sen."  To właśnie te chwile są siłą napędową pracowni, której projekty zaskakują detalem, prostotą i wzornictwem na najwyższym poziomie!


Za lasami

"Ponieważ tkanina jest bardzo blisko dzieci od pierwszych dni ich życia, przytula, otula, towarzyszy w  przygodzie z poznawaniem faktur, form, kolorów,  jest nam szczególnie z niej przyjemnie szyć, nanosić na niej grafiki, obrazy, w których pojawiają się leśne postacie" Autorskie  grafiki, które skradają /nie tylko/ dziecięce serca zdobią  poduszki, kołderki, pościele, lale, girlandy a nawet korony!


Za lasami
Za lasami

Oko w oko z niedźwiedziem?! Za lasami wszystko jest możliwe ;)


Za lasamiZa lasami
Za lasami
A może wieczorna zabawa w wymyślanie własnych historii na dobranoc? 


Za lasami
Za lasami

Za lasami

Z głową w chmurach! Poduszki nie tylko dla marzycieli ;)


Za lasami


Za lasami
Za lasami


Nowości od Za lasami możecie wypatrywać na profilu pracowni na facebook'u. A  już wkrótce można będzie pobuszować w sklepie duetu na  www.zalasami.pl!

11 komentarzy: