poniedziałek, 31 marca 2014

Kamera! Akcja!

LOVE&LOVE / TRILLI
roomor! to wypadkowa  naszych pasji, związanych zarówno z dizajnem dla dzieci jak i fotografią. Przez ten rok, dzieliłyśmy się z Wami naszymi fascynacjami, pomysłami na kreatywne dekoracje oraz zapraszałyśmy Was  do niepowtarzalnych dziecięcych pokoików. Tym bardziej, jest nam niezmiernie miło zaprosić Was do podejrzenia planu zdjęciowego zorganizowanego przez nas dla  projektantek z  Trilli i Humpty Dumpty Room Decoration
Zdjęcia i stylizacje powstały w związku ze zbliżającą się premierą nowej kolekcji pościeli Trilli. Nowe wzory świetnie sprawdziły się w  kilkunastu pokoikach, które udało się stworzyć w jednym miejscu, dzięki mocnemu wsparciu zaprzyjaźnionych pracowni. Poniżej nasza fotorelacja prosto z  sesji zdjęciowej w naszej kwaterze głównej :) Już wkrótce jej pierwsze efekty!
7 komentarzy:

 1. Super! Pelna profeska ;-) Chyba się z Wami umowie na warsztaty foto ;-) Wiele mogłabym się nauczyć.
  Pozdr, ach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ;D...to po prostu pasja! Zawsze chętnie wymienimy się doświadczeniem, zwłaszcza z autorką takich pięknych zdjęć jak Twoje ;)

   Usuń
 2. Praca marzenie :) Już nie mogę doczekać się efektów, zrobiłyście smaka na więcej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Efekty już wkrótce...a my już tęsknimy za atmosferą tych dni ;)

   Usuń
 3. Wspaniale przetwarzacie pasję w życiu:) Gratuluję i życzę wielu dalszych sukcesów. A tymczasem....tak, tak......sesja fotograficzna to pole bitwy :) Te stojaki, statywy, doświetlanie, czasem trzeba coś sztucznie dokleić, przytrzymać ręką ..... a fotografie wnętrzarskie to taki ład, spokój planu, cisza, zachwyt....chce się wejść i zasiąść w tym miejscu....:) Pozdrawiam, iszart

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękujemy :) Przyznajemy, stworzenie tych stylizacji i zorganizowanie planu zdjęciowego to było ogromne wyzwanie... a jednocześnie projekt ten to spełnienie naszych marzeń!

  OdpowiedzUsuń
 5. Ależ zacne grono, jestem bardzo ciekawa efektów!

  OdpowiedzUsuń