wtorek, 18 lutego 2014

Pokój Mai

Pokoik Mai trudno uchwycić w kadrze. Dekoracje i dodatki migrują w nim tak często jak  pasażerowie na lotnisku, a przy tym, choć wydaje się to niemożliwe, z każdą zmianą zachowana zostaje równowaga i niesamowite wyczucie przestrzeni. Niewątpliwie jest to zasługa mamy Mai, która do wnętrz ma rękę jak mało kto. Przekonać się o tym można nie tylko w pokoiku jej córki. Swoją pasją i inspiracjami dzieli się z czytelnikami jako autorka bloga Pod szczęśliwą 13. Pokoik Mai to biel. To ona jest  tłem dla geometrycznej zabawy czernią i tylko  miejscami ustępuje kolorowym detalom,które tylko ją podkreślają. Pokoik to także miejsce dla autorskich projektów mamy Mai - poduszek, szmacianych lal czy zabawy z hakowaniem mebli ;)
fot. Pod szczęśliwą 13

Przepiękny pled wykonany został  przez babcię  Mai. Idealnie koresponduje z lampkami cotton ball lights. Fokus na zabawę z czarnym! Paski, romby i trójkąty   w natarciu ;)

fot. Pod szczęśliwą 13

Poster z kultowej już owocowej serii od Fine Little Day do upolowania tu.  Króliczek, może nie jest puchaty, ale za to "dba o dobry nastrój przy zasypianiu Mai". Komoda jest nie do poznania dzięki "hakerskim" umiejętnością mamy ;) O jej poprzednim wcieleniu i pięknej przemianie możecie przeczytać tu

fot. Pod szczęśliwą 13


Wszystkie poduchy zostały wykonane przez mamę Mai! Podobnie jak lala, która przycupnęła na zagłówku łóżka ;) Wieszaczek z kolorowymi gałkami do upolowania tutaj. Fokus na ramkę wykonaną z taśmy dekoracyjnej. Poster od Babafu Typography.fot. Pod szczęśliwą 13

fot. Pod szczęśliwą 13Kolorowe papugi przyleciały prosto z ...H&M home. Poducha gruszka zainspirowana plakatem od Fine Little Day!


fot. Pod szczęśliwą 13


fot. Pod szczęśliwą 13


Skrzynia na zabawki własnej roboty!  Przemalowana tablica w lekkiej pastelowej odsłonie. 


fot. Pod szczęśliwą 13


fot. Pod szczęśliwą 13

U Mai nawet lale mają swój kącik!


fot. Pod szczęśliwą 13

Kącik kreatywny! Wszystko w zasięgu małych rączek. Biurko SUNDVIK z wygodnym otwieranym blatem. 


fot. Pod szczęśliwą 13

Domek  wykonany  przez rodziców, inspirowany był tymi ze skandynawskich blogów.  Więcej o historii jego budowy znajdziecie tu.

Pokój Mai dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców w jego dekorację zachwyca niepowtarzalnym klimatem. Naszym zdaniem to źródło inspirujących  pomysłów i dekoracyjnych rozwiązań!  Wy też tak uważacie?

19 komentarzy:

 1. Jestem oczarowana!!!! Oglądam i oglądam i napatrzeć się nie mogę :-). Piękny! A blog "Pod szczęśliwą 13" zyskał nowego fana :-). Ps. Hubisiowo też spod 13stki :-).

  OdpowiedzUsuń
 2. piękne detale, piękny pokoik !

  OdpowiedzUsuń
 3. To prawda! Pokoik jest urządzony z ogromnym wyczuciem, nic dodać, nic ująć ;) Z ciekawością będziemy podglądały jego dalsze metamorfozy! A blog "Pod szczęśliwą 13" polecamy z całego serca, bo pięknym miejscem jest! ;o)

  OdpowiedzUsuń
 4. znamy, znamy ten pokój :-) Jest cudny!

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam ten blog i również jestem oczarowana tym pokojem:) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. ja też znam i pokoik i mamę Mai i nawet mam kilka poduszek stworzonych przez nią właśnie....bo dzięki Bogu mieszkamy niedaleko od siebie ...jestem szczęściarą :)))))))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam ten pokoik....zresztą w ogóle uwielbiam takie jasne dziecięce królestwa z kroplą koloru:))))

  OdpowiedzUsuń
 8. Zgrabnie wyszło, bardzo! Zdradzisz skąd łóżko? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. cudowny jest ten pokoik naszej Marioli:) a raczej made by Mariola;)
  cudne kolory i dodatki!

  OdpowiedzUsuń
 10. Jest przecudny, jasny i kolorowy. Piekny :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Pięknie jest! Pled jest zachwycający!! :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Przepiękny pokój, tylko pozazdrościć zdolnej Mamy! :)

  OdpowiedzUsuń