niedziela, 25 stycznia 2015

Regulamin konkursu - Ustrzel poduchę z Hues!


1. Organizatorem konkursu jest marka Hues oraz blog roomor!

2. Konkurs prowadzony jest dla członków zwanych fanami profilu roomor! na portalu społecznościowym facebook oraz czytelników i fanów bloga roomor!

3. Konkurs polega na polubieniu  stron Hues oraz roomor! na portalu społecznościowym facebook, pozostawieniu komentarza pod postem konkursowym oraz udostępnieniu grafiki konkursowej publicznie 


4. Konkurs trwa od 25.01.2015 r. do 08.02.2015 r. Organizator zastrzega sobie jednak prawo do skrócenia czasu trwania konkursu lub jego odwołania. 

5. Komisja konkursowa wybierze zwycięzców dzień po zakończeniu konkursu. W skład komisji konkursowej wchodzi pracownia Hues oraz blog roomor!

6. Ogłoszenie wyników nastąpi najpóźniej do 09.02.2015 r do końca dnia. 

7. Nazwiska zwycięzców zostaną zamieszczone na fanpage roomor! Na adres do wysyłki nagrody czekamy 5 dni, po tym czasie ogłaszamy nowych zwycięzców. 

8. Ta promocja nie jest sponsorowana, prowadzona, administrowana i związana z Facebookiem w żaden sposób. Jako uczestnik rozumiesz, że dostarczasz informacje organizatorowi promocji a nie Facebookowi. Informacje podane w konkursie, będą wykorzystane w celach wyłącznie niniejszego konkursu. 

9. Nagrody w postaci dwóch poduch z serii Arrow zostaną wysłane pod podane adresy w ciągu 7 dni od podania danych do przesyłki przez zwycięzców, tylko na terenie PL.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz