poniedziałek, 24 listopada 2014

Targi Rzeczy Ładnych!

My Label home concept
Kolejny emocjonujący weekend za nami! A wszystko za sprawą kolejnej edycji Targów Rzeczy Ładnych w Warszawie! Trudno pozostać obojętnym wobec takiej kumulacji (ponad stu wystawców) dobrego wzornictwa w jednym miejscu! Dodajmy, że jest to również idealna okazja, do tego aby stanąć oko w oko z ulubionymi projektantami, co jest dla wielu z nas równie ważne jak zakup upragnionego przedmiotu. (; Wybrana przez organizatorów przestrzeń miała niewątpliwie wpływ na budowanie relacji a "klimatyczne" oświetlenie wydobywało piękno prezentowanych przedmiotów. Poniżej wybrane przez nas kadry (spośród niemałej ilości zjawiskowych projektów ;)) uchwycone z nie małym trudem wśród tłumu zwiedzających!Strefa dziecko!

My Label home concept
My Label home concept

Przy stoisku projektantki Nogaravin zatrzymałyśmy się na dłużej! Jej prace zachwycają prostotą i dziecięcą wrażliwością w postrzeganiu przedmiotów! Już wkrótce zaprosimy Was do świata jej wyobraźni.

Nogaravin
Nogaravin


Nogaravin


Nogaravin

Tofika szyje


Mimi Monster


Mimi Monster


Na ścianę!

Od strefy Print nie można było odciągnąć wzroku! W jednym miejscu znaleźli się najlepsi polscy ilustratorzy!

Paweł Jońca
Humpty Dumpty Room Decoration

Katarzyna Bogucka


Katarzyna Bogucka
Patryk Mogilnicki

Paula DudekEsy Magnesy


Ale lale


Ale lale
Ale lale


Akcja Prze-Twórz


Akcja Prze-Twórz
Akcja Prze-TwórzAkcja Prze-Twórz

DAJ MI NOGĘ
DAJ MI NOGĘ


Wiewiorka i spółka

Pikopiko to gotowy zestaw do własnoręcznego stworzenia karmnika dla ptaków! W jego skład wchodzi również pięknie zilustrowany ornitologiczny przewodnik dla najmłodszych...oraz startowy zestaw ziaren dla stołówkowiczów ;)

pikopiko

Gagani

pia-tek
pia-tek


Lubovka
Cotton Ball Lights


mofflo

Kiełkowniki to wspaniała propozycja nie tylko dla dorosłych! Forma i kolorystyka zachęca do własnych eksperymentów z pierwszą  uprawą roślin (:

Kiełkowniki

Kiełkowniki

Kwiaty i miut
Kwiaciarnia Kwiaty i miut udowodniła, że wałek i brązowy papier to świetny duet pomocny w przygotowaniu prezentów dla najbliższych!

6 komentarzy:

 1. Wybrałyście najładniejsze z najładniejszych!!! Tylko z tym światłem się nie zgodzę, było tragiczne ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. He, he dzięki Lu! A co do światła to nie chcialyśmy być doslowne...ale faktycznie trudno się z Tobą nie zgodzić !!! Pozdrawiamy ;)

   Usuń
 2. Ja poddałam się zupełnie w kwestii zdjęć, bo uchwyciłabym tylko plecy, torby i plątaninę kończyn ;) Mogłyby się pojawić jakieś statystyki na temat liczby odwiedzajacych w poszczególnych godzinach, pewnie okazałoby się, że niedzielne popołudnie wcale nie było najtłoczniejsze jak mi się wydaje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. :) To prawda, nie było łatwo! Pozdrawiamy pokojowo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nogi! Cudo!

  Żałuję, że tak mi teraz nie po drodze do Warszawy...

  OdpowiedzUsuń
 5. To prawda...nogi przyciągnęły naszą uwagę na dłużej :) Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń