niedziela, 9 listopada 2014

Targi Rzeczy Ładnych na LDF!

     
Przed nami gorący okres targowy! Na przełomie listopada i grudnia będziemy mieć możliwość osobistego spotkania z ulubionymi projektantami i pracowniami. Organizatorzy tych imprez dokładają wszelkich starań, aby przyciągnąć jak największą liczbę odwiedzających. Zwykle wiąże się to z długą listą wystawców, co niestety nie zawsze przekłada się na jakość i wyrównany poziom imprezy.  Jak się w tym wszystkim odnaleźć? :) Z praktyki wiemy, ze lista pracowni powinna być ograniczona i ukierunkowana na konkretne sfery (bardzo szeroko rozumianego dzisiaj) designu. Mistrzostwo w tym osiągnęły Targi Rzeczy Ładnych. Podczas "kameralnej" łódzkiej edycji, organizatorzy po raz kolejny sprawili nam niespodziankę wysmakowanym doborem projektantów :) Bardzo cieszy nas fakt, że w surowych wnętrzach OFF Piotrkowska znalazło się sporo miejsca dla designu dla dzieci!  Wszystkich którzy nie zdołali dotrzeć do Łodzi zapraszamy na naszą subiektywną fotorelację oraz kolejną edycję TRŁ, która już 22 - 23  w Warszawie. 





Lo - Tech Toys wykorzystują proste mechanizmy do budowy kreatywnych zabawek.

That Way




























That Way to pracownia, której autorskie, czarno białe grafiki pojawiają się na pościeli, poduszkach oraz papierowych workach! Więcej o projekcie już wkrótce u nas na blogu (;




Humpty Dumpty  Room Decoration nie trzeba chyba nikomu przedstawiać! Do kolekcji ich tapet oraz grafik regularnie dołączają kolejne nowości. Więcej o pracowni możecie przeczytać w naszym poście tutaj

Pracownia Workshop of Nature zaskakuje bajeczną kolekcją washi tape oraz MT Casa (cudowne kropki!) Fokus na  oryginalne literki wykonane z drewna pochodzącego z recyklingu!


Workshop of Nature


Workshop of Nature

Workshop of Nature



Akcja Prze-Twórz












Akcja Prze-Twórz

Akcja Prze-Twórz
Akcja Prze-Twórz



















Akcja Prze-Twórz to  krótkie serie autorskich unikatowych produktów dla twórczych rozrabiaków! Totalnie zawróciły nam w głowie :)



Luna Designs wykorzystuje do produkcji swoich unikatowych ręcznie produkowanych ramek drewno odzyskiwane ze starych łodzi rybackich, framug, ram okiennych i drzwi. Wraz z drewnianymi literkami stanowią idealny dodatek do pokoików w stylu vintage.


Luna Designs


Wydawnictwo Papierówka




Mink Juu

Wydawnictwo Papierówka to limitowane kolekcje młodych polskich grafików dla miłośników analogowych nośników treści. My przepadłyśmy!


Mink Juu to kolorowa kolekcja przytulanek w wielkim formacie ;)

Jesteśmy ciekawe które z nadchodzących targów designu uwzględniacie w swoich kalendarzach? Do zobaczenia!

4 komentarze:

 1. Ale cudeńka :-) Ja to mam niestety tak, że o targach dowiaduję się już po fakcie :( Wycieczkę do Warszawy mieliśmy w ubiegły weekend, więc 22-23 nie wybieramy się, a szkoda.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hmmm, może w takim razie uda się w grudniu? Trzymamy kciuki!Ps. My na pewno podzielimy się naszymi wrażeniami z nadchodzących imprez! Pozdrawiamy :)

   Usuń
 2. dziewczyny, widzimy się w Wawie na TRŁ?

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście! Już nie możemy się doczekać! Pozdrawiamy pokojowo :)

  OdpowiedzUsuń