poniedziałek, 18 listopada 2013

Pokój Julka

fot. Maja Szkudlarek
Na poddaszu warszawskiej kamienicy mieszka ośmioletni Julek. Chłopiec to zapalony podróżnik - miłośnik map i atlasów geograficznych. Jego pokój wypełniony jest licznymi pamiątkami z odbytych wypraw. W pokoju królują trzy kolory: szary, czarny i żółty. Wnętrze zaprojektowała mama Julka, która "hobbystycznie" urządziła już kilka  dziecięcych przestrzeni :)Na biurku stacjonuje robot - pamiątka przywieziona ze Sztokholmu. Tuż za nią czai się pojemnik LEGO.

fot. Maja Szkudlarek
Krzesło duńskiej firmy  Danchair - formą przypomina kultowe Stokke /obowiązuje ta sama zasada dopasowania/ Z krzesełka Stokke  korzysta nota bene młodszy brat Julka Leon, którego pokój możecie podejrzeć w tle. A pełna relacja z pokoiku Leona już wkrótce u nas na blogu :) Szafka z niedostępnej już serii Ikea PS. Dywan można upolować tu

fot. Maja Szkudlarek


fot. Maja Szkudlarek
Na łóżku szydełkowy "Kowalski" wykonany na zamówienie przez Alicję Karską. Kontakt do niej znajdziecie na końcu postu. Kapa w pasy to pamiątka z Malagi. Łóżko to seria MINNEN z Ikea.

fot. Maja Szkudlarek
Kosze duńskiej marki House Doctor

fot. Maja Szkudlarek

Stary kosz idealnie nadaje się do przechowywania piłek chłopca.

fot. Maja Szkudlarek
Stara skrzynia wojskowa - świetnie mieści liczne gry w pudełkach. Wkrótce uzbrojona zostanie w  kółka żeby dało się ją łatwo wysuwać na środek pokoju. Filcowe kieszenie na regale wykonane wg projektu mamy Julka przez Pan Pepe


fot. Maja Szkudlarek
 Julek w akcji! 

Projekt pokoiku i zdjęcia Maja Szkudlarek / kontakt maja.wnetrza @gmail.com/
Szydełkowe zwierzaki Alicja Karska /kontakt spoon51@wp.pl/

6 komentarzy:

 1. Świetny pokój, kosze i dywan chętnie bym do sibie zabrała

  OdpowiedzUsuń
 2. super !!! bardzo fajnie urządzony pokoik :)

  OdpowiedzUsuń
 3. My też się zakochałyśmy w tym wnętrzu...:)

  OdpowiedzUsuń
 4. O, dobrze kojarzę ten pokój z Fotoforum Wnętrza Mieszkań. Mama Julka (i Leona) ma niesamowite wyczucie w urządzaniu nietuzinkowych przestrzeni :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. To prawda całe mieszkanie jest dopracowane w najmniejszym szczególe...same smaczki!!! Uwielbiamy :)

  OdpowiedzUsuń