czwartek, 18 lipca 2013

Pokój Tymona

Puzzle autorstwa Kalimby
Czteroletni Tymon jest wielkim wielbicielem czworonogów. Mieszka wraz z rodzicami i suczką Lolą w centrum dużego miasta. Rodzice  urządzali  pokój dziecięcy z uwzględnieniem zainteresowań chłopca. Nie mogło więc w nim zabraknąć licznych psich odniesień :) Ciekawym rozwiązaniem organizującym przestrzeń w pokoju Tymka jest niekonwencjonalne wykorzystanie drewnianych skrzynek. Zdecydowane, mocne kolory na jednej ze ścian doskonale współgrają z naturalnym drewnem. 
Biel na pozostałych stanowi idealne tło dla twórczości przedszkolaka oraz portretów autorstwa jego mamy - właścicielki Waty Cukrowej photography.


Zapraszamy!!!


Drewniane skrzynki już jakiś czas temu wymknęły się z  lokalnych targowisk i na dobre zagościły w czterech ścianach. Temat bardzo elastyczny, zwłaszcza w pokoju dziecięcym :) Tutaj, w roli skrzyń na zabawki i półek ściennych, zachwycają nie tylko funkcjonalnością ale i ciekawym rozwiązaniem kompozycyjnym. Drewniane skrzynki, naprawdę dobrej jakości /wielkość do wyboru/  można zamówić tu. Poduchy upolowane w Leroy Merlin.Gumowe kółka - do nabycia w każdym markecie budowlanym - umożliwiają chłopcu swobodne przemieszczanie skrzyń z zabawkami po caaaaaaałym pokoju! 

Nad łóżkiem Tymka rozrasta się galeria fotografii autorstwa jego mamy.   Zafascynowana dzieciństwem, tak opisuje  swoją pasję:  "Fotografując wnikam w dziecięcy świat wyobraźni próbując oddać jego niepowtarzalny klimat". Pełne uroku sesje zdjęciowe można podejrzeć na profilu Waty Cukrowej na www.facebook.com/WataCukrowa. Polecamy!!!Oryginalną dekorację pokoju stanowią  wykonane ze styroduru i pomalowane natryskowo sprayem - sylwety psiaków.  Zostały one wycięte w pracowni reklamowej, która zajmuje sie produkcją  szyldów dla firm....i tu nie mogło zabraknąć psiego ogona :p


Pompony!!! Fokus na świetne wykorzystanie  taśmy izolacyjnej :) A więcej o pomponach tuPrzedstawiamy Lolę!......i pokój Tymka w całej okazałości :)

A już niebawem skrzynkowy zawrót głowy...czyli co może skrzynia w pokoju dziecięcym :) zapraszamy!!!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz