środa, 28 maja 2014

Wzory!

Tiku Tiku
Jeszcze nie zdążyłyśmy ochłonąć po sporej dawce dobrego wzornictwa podczas drugiej edycji Targów Rzeczy Ładnych, a już w ubiegły weekend miałyśmy kolejną okazję przyjrzeć się z bliska  propozycjom od polskich projektantów. WZORY, bo o nich mowa to cykliczna już impreza, która tym razem zagościła w  surowej przestrzeni Drukarni Praskiej. Projekty które się tam znalazły w dużej mierze nawiązywały do idei slow designu, recyklingu i czerpały inspirację  z natury. Niemałą, aczkolwiek niefortunnie usytuowaną przestrzeń zajmował design dla dzieci. I właśnie tej przestrzeni poświęciłyśmy najwięcej uwagi. Targi te były dla nas również okazją do spotkania się z gronem blogerów wnętrzarskich oraz uczestnictwa w licznych warsztatach i prelekcjach (Filip Springer), a przede wszystkich miałyśmy zaszczyt współtworzyć jury wybierające najlepszego wystawcę tej imprezy. Zapraszamy na naszą fotorelację! 


Tiku Tiku


Tiku Tiku

Tiku Tiku


Domlali


Domlali

Domlali
Domlali


Domlali

Domlali

Cardboart

Dwie Baby


Beza Projekt


Wyrobki
Wyrobki


Wyrobki


Wyrobki

WyrobkiKropki Kreski Manufaktura

Kropki Kreski Manufaktura

Kropki Kreski Manufaktura


Szmacianki

Szmacianki

miuki

Maszyna Kreacji


Maszyna Kreacji


Paper Sculpture

ProjektoweLove
Niemal jednogłośnie jury blogerów zdecydowało o zwycięstwie  duetu ProjektoweLove.  Ich zachwycające prostotą i funkcjonalnościąną biurka, konsole i szafki  można nabyć w bardzo  przystępnej cenie. Nas szczególnie ujął projekt biurka dla dzieci w pięknym miętowym kolorze, oraz fakt, że ostateczną formę mebli można wypracować wspólnie z projektantami.Chairfolly

Steinkeller Illustration


Studio 6x6Ohoo Style
Ohoo Style
coll.part


MUDO-DESIGN


AKCJA Prze - Twórz
AKCJA Prze - Twórz


AKCJA Prze - Twórz


AKCJA Prze - Twórz

AKCJA Prze - TwórzWystawa - PRZEPIS NA MAŁY DESIGN
Wystawa - PRZEPIS NA MAŁY DESIGN


fot. Kamila Burzymowska

6 komentarzy:

 1. a gdzie można kupić takie seledynowe krzesło z oparciem?

  OdpowiedzUsuń
 2. Krzesło można znaleźć tu http://www.ohoo.pl/ ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rzeczywiście strefa dla dzieci niefortunnie usytuowana ale organizatorzy obiecali jakoś to wynagrodzić w przyszłym roku ;)ogólnie bardzo fajna przestrzeń i mnóstwo fantastycznych wystawców!

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale super domali! Nie widziałam wcześniej! :( Uwielbiam takie małe mebelki!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ;D Domlali usytuowany był dosłownie na samym końcu przestrzeni wystawienniczej...na szczęście dotarłyśmy tam z aparatem. Polecamy bliższe poznanie pracowni, domek prezentował się rewelacyjnie!

   Usuń