piątek, 18 lipca 2014

Czas na zegar!

Księżycowy zegar DIY/  bambulablogi.blogspot.fi
Zegar jest na czasie! Oprócz swojej  praktycznej funkcji , coraz śmielej pełni rolę dekoracji, a nawet ...tablicy!   Zaskakuje formą, bawi i uczy. Dlatego dzisiaj, oprócz projektów prosto z  polskich pracowni, zebrałyśmy dla Was inspiracje w postaci  projektów DIY które zachęcają do własnych eksperymentów!


fot.roomor - Chalkboard birdhouse clock

Chalkboard birdhouse clock od Tiku Tiku jest wykonany ze sklejki, pomalowanej farbą tablicową. Domek posiada własną kredę, która zachęca dzieci do działań twórczych lub nauki.Bavika

Bavika proponuje zabawę  formą. Jej projekty są  przyjazne i traktują upływ czasu z należytym dystansem ;)


Simple Ice Cream by Simply Happy


Pineapple Wall ClockJeżeli szukacie konkretnego motywu lub wzoru do pokoiku dziecka, z pomocą przyjdzie society6, gdzie w jednym miejscu znajdziemy bazę printów, które można nanieść na dowolną dekorację, np. tarczę zegara! Księżycowy zegar DIY/  bambulablogi.blogspot.fi

Moon clock to projekt do którego wykonania potrzebujemy: korkową podkładkę, papier, farbę fluorescencyjną i mechanizm zegara. Zegar delikatną łuną  oświetla pokoik nocną porą! 


Zegar z kartonu DIY /pysselbolaget.se

Zegar z kartonu, przybierze każdą formę ;) Dodatkowo można go ozdobić farbami lub washi tape!


DIY Zegar/u-createcrafts.com


Zegar wykonany z tekturowych sześcioboków pokrytych skrawkami tkanin! Dla fanów prostszych rozwiązań pozostaje projekt zegara SMYCKE od Ikea ;) Wszystkie jego elementy można łączyć w dowolnym układzie.


 ikeafamilylivemagazine.com


Zegar Playmobil DIY
Zegar wykonany z ulubionych figurek z serii Playmobil. Równie dobrze w tej roli mogą sprawdzić się postaci z Lego ;)

4 komentarze: