wtorek, 11 czerwca 2013

d e t a l

roomor! kocha piękne detale! O tym jak ważny jest szczegół w pokoju dziecięcym roomor! przekonał się podglądając pokój małej Hani. Zapraszamy!


roomor! jako fan serialu "twin peaks" nie mógł obyć się bez kultowego pieńka...tym razem w wersji okorowanej, maźnięty białą matową farbą, uzbrojony (czego niestety nie widać na zdjęciach) w trzy kółka. w pokoju Hani pełni rolę stolika nocnego. w tle czają się potworki krakowskiej projektantki maua  oświetla nas girlanda cotton ball lights. żuraw upolowany w home&you


Na pierwszym planie materiałowa girlanda od dobranoc pchły na noc, nie tylko piękna dekoracja -  sprawdza się świetnie jako zabawka dla kota ;P w tle majaczy wykąpana w żółtej farbie figurka dinozaura.


na półce z książkami przysiadły drewniane figurki znalezione na allegro (można je wspólnie z dziećmi dowolnie udekorować), śmiało mogą przysiąść w każdym zakątku dziecęcego pokoju 


psie dupki...stacjonują tuż przy biurku Hani, zawsze gotowe by coś na nich powiesić.

roomorowy skarb! krzesło drugą młodość przeżywa dzięki niezastąpionej Bandzie, która specjalizuje się w renowacji zapomnianych przez wszystkich mebli. Dokonania pracowni można podejrzeć na profilu Bandy na www.facebook.com/pracowniabanda?fref=tstekturowe miasteczko powstało przy użyciu czarnej taśmy izolacyjnej (dostępnej za niewielkie pieniądze w każdym markecie budowlanym)