poniedziałek, 30 czerwca 2014

Made for bed!

Made for bed
Made for bed to polska marka, która zdefiniowała na nowo krajobraz  wokół łóżka! Dzięki modułowym zagłówkom, zarówno w pokoju dziecięcym, jak i ich rodziców mamy możliwość wykreowania własnej, niepowtarzalnej przestrzeni. Pod pięknymi tkaninami kryje się 3 cm warstwa gąbki, zapewniająca komfort (zagorzałemu czytelnikowi) i bezpieczeństwo  ( zapalonemu akrobacie) a przy tym świetnie sprawdza się w roli oryginalnej dekoracji!
Pracownia ułatwia nam wybór - dzięki   narzędziu dostępnym na ich stronie, które umożliwia zaprojektowanie własnej kompozycji modułowej (wybór kształtu, ilości modułów, deseniu tkaniny) Spotkałyśmy się dla Was z Kamilą projektantką i współwłaścicielką firmy, która opowiedziała nam o  projekcie Made for bed. Zapraszamy! 


Made for bed

1. Skąd pomysł?

"Pojawił się z potrzeby, podczas urządzania sypialni. Kupiliśmy proste łóżko z Ikei. Marzyliśmy o wygodnym zagłówku ale nigdzie nie mogliśmy znaleźć takiego, który by nam się podobał i nie kosztował majątku. Nasz pierwszy zagłówek był projektem DIY. Byliśmy z niego tak zadowoleni, że postanowiliśmy zająć się tym profesjonalnie. Nasza firma jest spółką rodzinną, tworzymy ją wspólnie z Mają, która jest moją kuzynką,  pomaga nam Krzysiek, mój mąż. Made for bed to projekt, który dostarcza nam wiele satysfakcji, stworzyliśmy go po swojemu, z dbałością o każdy detal. Na szczęście wszyscy mamy podobny gust i zgadzamy się co do wizji naszej firmy. Cieszymy się każdym miłym komentarzem, otrzymujemy dzięki nim wiele pozytywnej energii. Taka motywacja jest nam potrzebna do tego, aby się rozwijać."


Made for bed

2. Co Was inspiruje?

"Natura i przyroda, moda, światowe marki, niszowe marki, klienci, nasze dzieci... Inspiracje przychodzą same. Mamy wiele pomysłów, niektóre ciężkie do zrealizowania, dlatego często musimy mierzyć siły na zamiary. Przed nami jeszcze mnóstwo pracy."


3. Ulubiony projektant/marka dziecięca?

"Jest ich wiele. Lubimy klimaty skandynawskie, więc na pewno Ferm Living, Sebra, Oeuf. Z polskich bardzo lubimy lampy Mukaki, Lamps&Co, Tiku Tiku."

4. Najbardziej zaskakująca aranżacja jaka powstała z Waszych zagłówków?

"Było ich trochę – trzeba przyznać, że, nasi klienci maja wyobraźnię... I bardzo nas to cieszy – o to nam chodziło, kiedy tworzyliśmy narzędzie do projektowania zagłówków. Chcieliśmy, aby każdy mógł stać się projektantem i stworzyć swój wymarzony zagłówek, po czym kliknąć „Zamów” i za dwa tygodnie mieć go w domu."

"Ciepło wspominamy babcię i wnuczkę, które wspólnie zaprojektowały zagłówek narożny, złożony z wielu różnych wzorów. Wnuczka na pewno ma teraz kolorowe sny :)"

"Duże wrażenie zrobiła na nas jedna z naszych klientek, która postanowiła w pełni wykorzystać możliwości, jakie dają moduły. Wybrała wiele, w różnych kolorach, by móc je dowolnie łączyć i zmieniać aranżacje w zależności od pory roku i nastroju."

"Cały czas bardzo podoba nam się także aranżacja dziecięcego pokoju przygotowana przez stylistkę Basię Dereń - Marzec. Stała się ona jakby ikoną naszej marki."5. Gdzie można Was znaleźć?

"Najczęściej w naszej pracowni – przy ul. Bocianiej na Warszawskim Ursynowie. Nasze zagłówki można też zobaczyć w showroomie Little Room na Mokotowie. Ekskluzywny model z kultowym wzorem Marimekko jest do obejrzenia w salonie Scandinavian Living w Konstancinie. Natomiast wszystkim zainteresowanym spoza Warszawy zawsze chętnie doradzamy przez telefon i mailowo. Można przesłać do nas zdjęcia pokoju i po rozmowie proponujemy gotowe rozwiązania, czasem w oparciu tkaniny lub rozmiary, które nie są dostępne na naszej stronie www.madeforbed.com"


6. Jakie macie plany na najbliższą przyszłość?

"Już niebawem w naszej kolekcji pojawią się nowe inspirujące wzory, świetne do tworzenia patchworkowych zagłówków. Niedawno uruchomiliśmy sprzedaż na rynki zagraniczne. W planach mamy też zagłówkową innowację, ale o niej opowiemy następnym razem…"


Made for bed

Na koniec przykład, że zagłówki Made for bed świetnie się sprawdzają nie tylko w pokoju dziecięcym!

3 komentarze:

  1. Cenny post :) wrzucam na Pinteresta żeby nie zapomnieć :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Koniecznie! Polecamy, zwłaszcza że moduły można wykorzystać na wiele sposobów, a pokój dziecięcy to dla niego idealne środowisko! (:

    OdpowiedzUsuń
  3. sama chciałam zrobić pikowanie u siebie-a tu widzę super rozwiązanie :D i dla małych, ale i dla dużych :D

    OdpowiedzUsuń